Tinsel (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Blue Lagoon (Default)
hu: Kék lagúna (alapértelmezés)

en: Ash
hu: Hamu

en: Aquamarine
hu: Tengerkék

en: Belgian Chocolate
hu: Belga csokoládé

en: Bluemarine
hu: Kékség

en: Citrus Blast
hu: Citrus áradat

en: Cold Day
hu: Hideg nap

en: Greenbeam
hu: Zöld fény

en: Mediterrano
hu: Mediterrán

en: Mercury
hu: Higany

en: Nocturnal
hu: Éjjeli

en: Olivia
hu: Olívia

en: Pink Plastic
hu: Rózsaszín műanyag

en: Shiny Tomato
hu: Fényes paradicsom

en: Teal Top
hu: Kékeszöld

en: Header
hu: Fejléc

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Footer
hu: Lábléc
