Tinsel (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: Belgian Chocolate
jv: Soklat Belgia

en: Bluemarine
jv: Biru laut

en: Left sidebar
jv: Sidebar kiwa

en: Right sidebar
jv: Sidebar tengen
