Tinsel (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Blue Lagoon (Default)
km: Blue Lagoon (លំនាំដើម)

en: Ash
km: ពណ៌​ប្រផេះ

en: Aquamarine
km: ពណ៌​ខៀវ​បៃតង

en: Belgian Chocolate
km: សូកូឡា​ប៊ែលហ្ស៊ីក

en: Cold Day
km: ថ្ងៃ​ត្រជាក់

en: Greenbeam
km: ពន្លឺ​បៃតង

en: Mercury
km: បារ៉ត

en: Nocturnal
km: រាត្រី

en: Olivia
km: ប្រេង​អូលីវ

en: Pink Plastic
km: ប្លាស្ទិក​ពណ៌​ផ្កាឈូក

en: Shiny Tomato
km: ប៉េងប៉ោះរលោង

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Left sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងឆ្វេង​

en: Right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងស្ដាំ​

en: Footer
km: បាតកថា
