Tinsel (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Ash
kn: ಆಶ್

en: Mercury
kn: ಮರ್ಕುರಿ

en: Nocturnal
kn: ನಾಕ್ಟರ್ನಲ್

en: Olivia
kn: ಒಲಿವಿಯಾ

en: Pink Plastic
kn: ಪಿಂಕ್ ಪ್ಲಾಸ್ಟಿಕ್

en: Shiny Tomato
kn: ಶೈನಿ ಟೊಮೇಟೊ

en: Teal Top
kn: ಟೀಲ್ ಟಾಪ್

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Hollywood
kn: ಹಾಲಿವುಡ್
