Tinsel (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Blue Lagoon (Default)
lt: Blue Lagoon (Įprasta)

en: Cold Day
lt: Šalta diena

en: Header
lt: Antraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė
