Tinsel (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Blue Lagoon (Default)
lv: Zilā Lagūna (noklusētā tēma)

en: Ash
lv: Pelni

en: Aquamarine
lv: Akvamarīna

en: Belgian Chocolate
lv: Beļģu šokolāde

en: Bluemarine
lv: Blūmarīna

en: Citrus Blast
lv: Citrusa Eksplozija

en: Cold Day
lv: Auksta Diena

en: Greenbeam
lv: Zaļš Stars

en: Mediterrano
lv: Vidusjūra

en: Mercury
lv: Merkūrijs

en: Nocturnal
lv: Naksnīgs

en: Olivia
lv: Olīva

en: Pink Plastic
lv: Rozā Plastmasa

en: Shiny Tomato
lv: Spīdīgs Tomāts

en: Header
lv: Galvene

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene
