Tinsel (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Blue Lagoon (Default)
pl: Błękitna laguna (domyślny)

en: Ash
pl: Pył

en: Aquamarine
pl: Akwamaryna

en: Belgian Chocolate
pl: Belgijska Czekolada

en: Bluemarine
pl: Morski

en: Citrus Blast
pl: Cytrusowa świeżość

en: Cold Day
pl: Mroźny dzień

en: Greenbeam
pl: Promień zieleni

en: Mediterrano
pl: Śródziemnomorski

en: Mercury
pl: Merkury

en: Nocturnal
pl: Nocny

en: Olivia
pl: Oliwkowy

en: Pink Plastic
pl: Różowy plastik

en: Shiny Tomato
pl: Lśniący pomidor

en: Teal Top
pl: Turkusowe wzgórze

en: Header
pl: Nagłówek

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Footer
pl: Stopka
