Tinsel (6.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Cold Day
ps: سړه ورځ

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ
