Tinsel (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Blue Lagoon (Default)
ta: ப்ளூ லகோன் (இயல்பான)

en: Ash
ta: சாம்பல்

en: Aquamarine
ta: ஆக்வாமரைன்

en: Belgian Chocolate
ta: பெல்கைன் சோக்லேட்

en: Bluemarine
ta: ப்ளூமரைன்

en: Citrus Blast
ta: சிட்ரஸ் ப்ளாஸ்ட்

en: Cold Day
ta: கோல்ட் டே

en: Greenbeam
ta: கிரீன்பீம்

en: Mediterrano
ta: மெடிட்டோரானோ

en: Mercury
ta: பாதரசம்

en: Nocturnal
ta: நாக்டர்னல்

en: Olivia
ta: ஒலிவியா

en: Pink Plastic
ta: பிங்க் பிளாஸ்ட்டிக்

en: Shiny Tomato
ta: சைனிடொமாடோ

en: Teal Top
ta: ற்றீல்டாப்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Left sidebar
ta: இடது பக்கபகுதி

en: Right sidebar
ta: வலது பக்கபட்டை

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி
