Tinsel (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Blue Lagoon (Default)
uk: Блакитна Лагуна (Стандартна)

en: Ash
uk: Попіл

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Hollywood
uk: Голлівуд
