Tinsel (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: Blue Lagoon (Default)
vi: Blue Lagoon (Mặc định)

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Left sidebar
vi: Dải bên trái

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Footer
vi: Phần chân
