Tinsel (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: Blue Lagoon (Default)
da: Blue Lagoon (Standard)

en: Ash
da: Aske

en: Aquamarine
da: Havblå

en: Belgian Chocolate
da: Belgisk chokolade

en: Bluemarine
da: Blå

en: Citrus Blast
da: Citron-storm

en: Cold Day
da: Kold Dag

en: Greenbeam
da: Grøn stråle

en: Mediterrano
da: Middelhav

en: Mercury
da: Kviksølv

en: Nocturnal
da: Natlig

en: Pink Plastic
da: Pink plastik

en: Shiny Tomato
da: Tomat

en: Teal Top
da: Grønblå

en: Header
da: Overskrift

en: Left sidebar
da: Venstre sidepanel

en: Right sidebar
da: Højre sidepanel

en: Footer
da: Sidefod
