Tinsel (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Blue Lagoon (Default)
eu: Urmael Urdin (Lehenetsia)

en: Ash
eu: Errauts

en: Aquamarine
eu: Akuamarina

en: Belgian Chocolate
eu: Belgiar Txokolatea

en: Bluemarine
eu: Itsasurdin

en: Citrus Blast
eu: Eztanda Zitrikoa

en: Cold Day
eu: Egun Hotza

en: Greenbeam
eu: Izpiberde

en: Mercury
eu: Merkurio

en: Nocturnal
eu: Gaueko

en: Pink Plastic
eu: Arrosa plastikoa

en: Shiny Tomato
eu: Tomate diztiratsua

en: Header
eu: Goiburua

en: Left sidebar
eu: Ezker albobarra

en: Right sidebar
eu: Eskuin albobarra

en: Footer
eu: Orri-oina
