Tinsel (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Blue Lagoon (Default)
fa: تالاب آبی(پیش‌فرض)

en: Ash
fa: خاکستر

en: Aquamarine
fa: کبود فام

en: Belgian Chocolate
fa: شکلات بلژیکی

en: Bluemarine
fa: آبی آسمانی

en: Citrus Blast
fa: انفجار مرکبات

en: Cold Day
fa: روز سرد

en: Greenbeam
fa: پرتوی سبز

en: Mediterrano
fa: مدیترانه‌ای

en: Mercury
fa: سیماب

en: Nocturnal
fa: شبانه

en: Olivia
fa: زیتونی

en: Pink Plastic
fa: صورتی پلاستیکی

en: Shiny Tomato
fa: گوجه براق

en: Teal Top
fa: سبز دریایی

en: Header
fa: سربرگ

en: Left sidebar
fa: کناره چپ

en: Right sidebar
fa: کناره راست

en: Footer
fa: پاورقی
