Tinsel (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Ash
fi: Tuhkanharmaa

en: Aquamarine
fi: Akvamariini

en: Belgian Chocolate
fi: Belgian suklaa

en: Citrus Blast
fi: Sitruspamaus

en: Cold Day
fi: Jäätävä päivä

en: Greenbeam
fi: Vihersäde

en: Mediterrano
fi: Välimerellinen

en: Mercury
fi: Elohopea

en: Nocturnal
fi: Yöllinen

en: Olivia
fi: Oliivinvihreä

en: Pink Plastic
fi: Pinkki muovi

en: Shiny Tomato
fi: Kiiltävä tomaatti

en: Teal Top
fi: Sinivihreä

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Right sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Footer
fi: Alatunniste
