Tinsel (6.x-1.1) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Comments
fil: Mga puna

en: Ash
fil: Abo

en: Cold Day
fil: Maginaw na araw

en: Pink Plastic
fil: Kulay rosas na plastik

en: Shiny Tomato
fil: Makintab na kamatis

en: Header
fil: Ulunan

en: Left sidebar
fil: Kaliwang sidebar

en: Right sidebar
fil: Kanang sidebar

en: Footer
fil: Paanan
