Tinsel (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Comments
fr: Commentaires

en: Blue Lagoon (Default)
fr: Blue Lagoon (par défaut)

en: Ash
fr: Cendre

en: Aquamarine
fr: Aigue-marine

en: Belgian Chocolate
fr: Chocolat belge

en: Bluemarine
fr: Bleu marine

en: Citrus Blast
fr: Explosion d'agrume

en: Cold Day
fr: Froide journée

en: Greenbeam
fr: Rayon vert

en: Mercury
fr: Mercure

en: Nocturnal
fr: Nocturne

en: Pink Plastic
fr: Plastique rose

en: Shiny Tomato
fr: Tomate brillante

en: Teal Top
fr: Bleu sarcelle

en: Header
fr: Entête

en: Left sidebar
fr: Barre latérale gauche

en: Right sidebar
fr: Barre latérale droite

en: Footer
fr: Pied de page
