Tinsel (6.x-1.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Blue Lagoon (Default)
hy: Blue Lagoon (լռելյայն)

en: Belgian Chocolate
hy: բելգիական շոկոլադ

en: Left sidebar
hy: Ձախ կողմնային վահանակ

en: Right sidebar
hy: Աջ կողմնային վահանակ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված
