Tinsel (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: Blue Lagoon (Default)
ja: Blue Lagoon （デフォルト）

en: Ash
ja: アッシュ

en: Aquamarine
ja: アクアマリン

en: Belgian Chocolate
ja: ベルギーチョコレート

en: Bluemarine
ja: ブルーマリン

en: Citrus Blast
ja: シトラスブラスト

en: Cold Day
ja: コールドデイ

en: Greenbeam
ja: グリーンビーム

en: Mediterrano
ja: メディテラノ

en: Mercury
ja: マーキュリー

en: Nocturnal
ja: ノクターナル

en: Olivia
ja: オリビア

en: Pink Plastic
ja: ピンクプラスティック

en: Shiny Tomato
ja: シャイニートマト

en: Teal Top
ja: ティールトップ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Left sidebar
ja: 左サイドバー

en: Right sidebar
ja: 右サイドバー

en: Footer
ja: フッター
