Tinsel (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Blue Lagoon (Default)
oc: Blau Lagon (per defaut)

en: Ash
oc: Cendre

en: Aquamarine
oc: Aigamarina

en: Belgian Chocolate
oc: Chocolat bèlga

en: Bluemarine
oc: Blau marina

en: Citrus Blast
oc: Explosion d'agrum

en: Cold Day
oc: Frèja jornada

en: Greenbeam
oc: Rai verd

en: Mercury
oc: Mercuri

en: Nocturnal
oc: Nocturn

en: Pink Plastic
oc: Plastic ròse

en: Shiny Tomato
oc: Tomata brilhanta

en: Teal Top
oc: Blau sarcèla

en: Header
oc: Entèsta

en: Left sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Right sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Footer
oc: Pè de pagina
