Tinsel (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Blue Lagoon (Default)
ru: Голубая лагуна (По умолчанию)

en: Ash
ru: Пепел

en: Aquamarine
ru: Аквамарин

en: Belgian Chocolate
ru: Бельгийский шоколад

en: Citrus Blast
ru: Цитрусовый взрыв

en: Cold Day
ru: Холодный день

en: Mediterrano
ru: Средиземноморский

en: Mercury
ru: Ртуть

en: Nocturnal
ru: Ночной

en: Olivia
ru: Оливковый

en: Pink Plastic
ru: Розовый пластик

en: Shiny Tomato
ru: Блестящий томат

en: Header
ru: Шапка

en: Left sidebar
ru: Левая боковая колонка

en: Right sidebar
ru: Правая боковая колонка

en: Footer
ru: Подвал
