Tinsel (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: Blue Lagoon (Default)
is: Blue Lagoon (sjálfgefið)

en: Header
is: Haus

en: Left sidebar
is: Vinstri dálkur

en: Right sidebar
is: Hæri dálkur

en: Footer
is: Fótur
