Tinsel (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: Blue Lagoon (Default)
pt: Blue Lagoon (predefinido)

en: Belgian Chocolate
pt: Chocolate Belga

en: Citrus Blast
pt: Explosão de Citrinos

en: Cold Day
pt: Dia Frio

en: Mercury
pt: Mercúrio

en: Nocturnal
pt: Nocturno

en: Pink Plastic
pt: Plástico Cor-de-Rosa

en: Shiny Tomato
pt: Tomate Reluzente

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Left sidebar
pt: Barra esquerda

en: Right sidebar
pt: Barra direita

en: Footer
pt: Rodapé
