Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: edit
af: redigeer

en: Menu item
af: Menu-item

en: Expanded
af: Oopgemaak

en: reset
af: herstel
