Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: disabled
ar: معطَّل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: edit
ar: تحرير

en: Menu item
ar: رابط

en: Expanded
ar: موسع

en: reset
ar: أعد الضبط

en: There are no menu items yet.
ar: لا روابط في القائمة.
