Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: disabled
az: söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: edit
az: redaktə et

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş
