Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: disabled
be: адключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: edit
be: рэдагаваць

en: Menu item
be: Пункт меню

en: Expanded
be: Разгорнута

en: reset
be: скінуць
