Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: disabled
bg: деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: edit
bg: редактирай

en: Menu item
bg: Елемент от меню

en: Expanded
bg: Разгънато

en: reset
bg: нулирай

en: There are no menu items yet.
bg: Все още няма обекти в менюто.
