Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: edit
ca: edita

en: Menu item
ca: Element del menú

en: Expanded
ca: Expandit

en: reset
ca: reinicia

en: settings page
ca: pàgina de configuracions

en: There are no menu items yet.
ca: Encara no hi ha elements al menú.
