Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: disabled
cs: vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: edit
cs: upravit

en: Menu item
cs: Položka menu

en: Expanded
cs: Rozbaleno

en: settings page
cs: stránka s nastavením

en: There are no menu items yet.
cs: Zatím nejsou žádné položky menu.
