Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: disabled
cy: analluog

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: edit
cy: golygu

en: Menu item
cy: Eitem dewislen

en: Expanded
cy: Wedi ehangu

en: reset
cy: ailosod

en: settings page
cy: tudalen gosodiadau

en: There are no menu items yet.
cy: Does dim eitemau dewislen eto.
