Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: disabled
da: deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: edit
da: redigér

en: Menu item
da: Menupunkt

en: Expanded
da: Udvidet

en: reset
da: gendan

en: settings page
da: siden med indstillinger

en: There are no menu items yet.
da: Der er endnu ingen menupunkter.
