Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Menu item
el: Στοιχείο μενού

en: Expanded
el: Σε ανάπτυξη

en: reset
el: επαναφορά

en: There are no menu items yet.
el: Δεν υπάρχει κανένα μενού.
