Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: edit
eo: redakti

en: Menu item
eo: Menuero

en: Expanded
eo: Ekspansiigita

en: reset
eo: restarigi

en: There are no menu items yet.
eo: Ankoraŭ ne ekzistas menueroj.
