Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: edit
et: muuda

en: Menu item
et: Menüüelement

en: Expanded
et: Laiendatud

en: reset
et: lähtesta

en: There are no menu items yet.
et: Menüü elemendid puuduvad.
