Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: edit
eu: editatu

en: Menu item
eu: Menu itema

en: Expanded
eu: Zabalduta

en: reset
eu: garbitu

en: There are no menu items yet.
eu: Ez dago menuko elementurik oraindik.
