Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: edit
fi: muokkaa

en: Menu item
fi: Valikon kohta

en: Expanded
fi: Laajennettu

en: reset
fi: nollaa

en: settings page
fi: asetussivu

en: There are no menu items yet.
fi: Valikossa ei ole vielä kohtia.
