Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: delete
fr: supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: disabled
fr: désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: edit
fr: modifier

en: Menu item
fr: Élément de menu

en: Expanded
fr: Déplié

en: reset
fr: réinitialiser

en: settings page
fr: page des paramétres

en: There are no menu items yet.
fr: Il n'y a actuellement aucune entrée de menu.
