Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: edit
he: עריכה

en: Menu item
he: קישור בתפריט

en: Expanded
he: מורחב

en: reset
he: אתחול

en: settings page
he: דף הגדרות

en: There are no menu items yet.
he: אין עדיין פריטי תפריט.
