Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: edit
hr: uredi

en: Menu item
hr: Izbornička stavka

en: Expanded
hr: Prošireno

en: reset
hr: poništi

en: There are no menu items yet.
hr: Još nema stavki menija.
