Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: disabled
hy: անջատված

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: edit
hy: խմբագրել
