Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: disabled
is: óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: edit
is: breyta

en: Menu item
is: Valmyndahluti

en: Expanded
is: Útvíkkað

en: reset
is: endurstilla

en: There are no menu items yet.
is: Það eru engir valmyndahlutar komnnir
