Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: edit
ja: 編集

en: Menu item
ja: メニュー項目

en: Expanded
ja: 展開

en: reset
ja: リセット

en: There are no menu items yet.
ja: メニュー項目はまだありません。
