Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: disabled
jv: mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: edit
jv: sunting

en: Expanded
jv: Mekarnā
