Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: edit
kk: түзету

en: Menu item
kk: Мәзір элементі

en: Expanded
kk: Кеңейтілген

en: reset
kk: қалпына келтіру/ысыру

en: There are no menu items yet.
kk: Мәзір элементті сол жерде әлі жоқ.
