Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Menu item
km: ធាតុ​ម៉ឺនុយ

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: There are no menu items yet.
km: គ្មាន​ធាតុ​ម៉ឺនុយ​នៅ​ឡើយ​ទេ ។
