Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Menu item
ku: بڕگەی پێڕست

en: Expanded
ku: لێککراوە

en: reset
ku: باری سەرەتایی
