Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: edit
lt: redaguoti

en: Menu item
lt: Meniu punktas

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: reset
lt: atstatyti

en: There are no menu items yet.
lt: Kolkas nėra jokių meniu elementų.
