Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: disabled
lv: atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: edit
lv: labot

en: Menu item
lv: Izvēlnes elements

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: reset
lv: atlikt atpakaļ

en: There are no menu items yet.
lv: Vēl nav neviena izvēlnes vienuma.
