Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: edit
mn: засварлах

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн
